NIBC financiert studentenhuisvesting in Verenigd Koninkrijk

NIBC heeft een lening verstrekt aan CVC DIF voor de overname van twee studentenhuisvestingscomplexen in Edinburgh en Glasgow.

De complexen met in totaal 756 bedden bevinden zich in populaire universiteitssteden met een structureel tekort aan studentenhuisvesting. De aankoop markeert CVC DIF’s ambitie om Ottoway Portfolio Holdings verder te laten groeien. Met deze overname komt het totaal aantal bedden onder beheer in het Verenigd Koninkrijk boven de vijfduizend.

‘Deze transactie bouwt voort op de goede en langdurige relatie die wij hebben en weerspiegelt ons gedeelde geloof in het inspelen op de groeiende vraag naar hoogwaardige studentenhuisvesting in belangrijke universiteitssteden’, aldus Milos Lukic, relatiemanager bij NIBC.

img
Redacteur
Profiel

Laatste nieuws

Evenementen