RIDDERKERK - Van Splunder’s Aannemingsmaatschappij is onlangs een nieuwe huurovereenkomst aangegaan voor het bedrijfscomplex gelegen aan de Scheepmakerstraat 21-23 te Ridderkerk. De verhuurder is een particuliere belegger. Het bedrijfscomplex is gelegen op een perceel met een totale omvang van circa 7845 m[sup]2[/sup]. Het complex omvat circa 1190 m[sup]2[/sup] kantoorruimte, 1010 m[sup]2[/sup] bedrijfsruimte en 40 parkeerplaatsen. De huurprijs is niet bekendgemaakt.
RIDDERKERK - Van Splunder’s Aannemingsmaatschappij is onlangs een nieuwe huurovereenkomst aangegaan voor het bedrijfscomplex gelegen aan de Scheepmakerstraat 21-23 te Ridderkerk. De verhuurder is een particuliere belegger. Het bedrijfscomplex is gelegen op een perceel met een totale omvang van circa 7845 m2. Het complex omvat circa 1190 m2 kantoorruimte, 1010 m2 bedrijfsruimte en 40 parkeerplaatsen. De huurprijs is niet bekendgemaakt.
Van Splunder is een middelgroot aannemingsbedrijf en opereert met 65 werknemers in geheel Nederland. De opdrachtgever is een particuliere Gooise belegger, die bij deze transactie werd geadviseerd door DTZ Zadelhoff en Homburg Real Estate Management.
