Provast begint met realisatie Blaak 31 in Rotterdam

ROTTERDAM - Provast is begonnen met de bouw van Blaak 31 in het Laurenskwartier in Rotterdam, een nieuw kantorencomplex van 23.000 m[sup]2[/sup]. Het geheel vergt een investering van circa € 80 mln. Loyens & Loeff heeft eerder circa 14.000 m[sup]2[/sup] in het complex aangehuurd en Commerz Real heeft het kantoorgebouw in portefeuille genomen. De resterende 9000 m[sup]2[/sup] zijn nog te huur. Blaak 31 wordt medio 2010 door BAM Utiliteitsbouw opgeleverd. Het ontwerp is van de hand van KCAP Architecten.

ROTTERDAM - Provast is begonnen met de bouw van Blaak 31 in het Laurenskwartier in Rotterdam, een nieuw kantorencomplex van 23.000 m2. Het geheel vergt een investering van circa € 80 mln. Loyens & Loeff heeft eerder circa 14.000 m2 in het complex aangehuurd en Commerz Real heeft het kantoorgebouw in portefeuille genomen. De resterende 9000 m2 zijn nog te huur. Blaak 31 wordt medio 2010 door BAM Utiliteitsbouw opgeleverd. Het ontwerp is van de hand van KCAP Architecten.

In het Laurenskwartier zal Provast naast Blaak 31 het project de Markthal realiseren. Verder levert Provast binnenkort het Hufpand op en wordt dit jaar begonnen met de herontwikkeling van Galeries Modernes. Beide projecten zijn gelegen aan de Hoogstraat.