PropertyNL, onafhankelijke research commercieel vastgoed Nederland, nieuws, aanbod en transacties
Hans Copier volgt René Hogenboom op bij IVBN
Datum: 09-09-2010 16:56, Bron: PropertyNL
Categorie: Personalia
 
AMSTERDAM - In haar onlangs gehouden ledenvergadering is Hans Copier unaniem gekozen als nieuwe voorzitter van IVBN. Hans Copier is country manager The Netherlands en lid van de European Board bij ING Real Estate Investment Management en sinds juni 2008 lid van het IVBN bestuur.

Hij volgt René Hogenboom officieel op tijdens het derde lustrum van IVBN dat gevierd wordt met een lustrumbijeenkomst op 13 oktober aanstaande met als onderwerp ‘Vastgoed als beleggingscategorie’.
René Hogenboom (algemeen directeur van Altera Vastgoed) nam 7,5 jaar geleden zitting in het bestuur van IVBN en werd eind 2007 voorzitter. In de beginperiode was hij voorzitter van de werkgroep Professionaliseren en voorzitter van de jury van de IVBN Scriptieprijs. Onder zijn leiding kwam de “Vastgoedwijzer” tot stand. Als voorzitter speelde hij een zeer enthousiasmerende en stimulerenderol onder meer door oprichting van een Platform Techniek, een Platform CFO en een platform voor jonge medewerkers bij IVBN leden. De positionering van vastgoed als beleggingscategorie had zijn bijzondere aandacht en in 2009 was hij de aanjagende kracht bij het tot stand komen van de IVBN publicatie “Beheersing van frauderisico’s in de institutionele vastgoedsector”.
Actuele dagelijkse nieuwsbrief