PropertyNL, onafhankelijke research commercieel vastgoed Nederland, nieuws, aanbod en transacties
ASR VO verhuurt supermarkt in Waddinxveen
Datum: 11-10-2011 16:01, Bron: PropertyNL
Categorie: Kantoor- en bedrijfsruimtemarkt
 
WADDINXVEEN - ASR Vastgoed Ontwikkeling heeft met een grote supermarktketen overeenstemming bereikt over de verhuur van een full-service supermarkt in het nieuwe centrum van Waddinxveen. Het supermarktconcern tekende een huurovereenkomst voor ca. 2300 m2 in het door ASR Vastgoed Ontwikkeling ontwikkelde en nieuw te bouwen centrumplan. Het supermarktconcern huurt een winkelunit aan de Kanaalzijde van het nieuwe winkelcentrum.

Al eerder kozen onder meer C1000, C&A en Pearle voor de komst naar het nieuwe centrum. Doelstelling van ASR Vastgoed Ontwikkeling is om op 1 januari 2012 met de bouw te starten. Oplevering van het nieuwe centrum van Waddinxveen is gepland medio 2014.
Het nieuwe centrumplan van Waddinxveen bestaat in totaal uit meer dan 21.000 m2 retail. Naast de winkels wordt ook de nieuwe bibliotheek in het centrumplan gevestigd. Het plan bevat daarbij zo’n 300 woningen, waarvan een belangrijk deel al is afgezet aan Woonpartners Midden-Holland. Het centrum is een gezamenlijk ontwerp van SoetersvanEldonk, 01-10 Architecten, RPHS architecten, Dittmar Bochmann en Copijn en CH en partners.

Actuele dagelijkse nieuwsbrief